Veliaj fton qytetarët të njohin administratorët e tyre: Boten s'e ndryshojnë tallësit, por menaxherët

Publikuar tek: politike, më 09:40 01-08-2015 Veliaj fton qytetarët të njohin administratorët e tyre: Boten s'e ndryshojnë tallësit, por menaxherët

Kryebashkiaku i ri i Tiranës, Erion Veliaj duket se nuk dëshiron të humbasë kohë për përmbushjen e premtimeve të tij.

Ai ka ftuar qytetarët që si fillim të vizitojnë njësinë bashkiake ku jetojnë me qëllim për t’u njohur me administratorin e ri dhe më pas i fton ata ta informojnë për shërbimet aty.

“Nga dje, 24 administratorë në punë 24/7 në çdo njësi të Tiranës. Vizito njësinë tënde për t’u njohur me administratorin e ri dhe na informo për shërbimet aty. Boten s'e ndryshojnë tallësit, por menaxherët!‪#‎Ndryshim‪#‎BesoDheKontrollo”, shkruan Veliaj, ndërsa shumë të tjerëve, nisur edhe nga përvojat e mëparshme, me siguri u kujtohet ajo shprehja tjetër e dalë nga populli: “Dardha e ka bishtin mbrapa”.

{gallery}administratoret{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073349475860596
array(1) { ["section"]=> string(105) "veliaj-fton-qytetaret-te-njohin-administratoret-e-tyre-boten-s-e-ndryshojne-tallesit-por-menaxheret-17481" }