Veliaj heq zbukurimet në Tiranë, falenderon disa emra të përveçëm (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 20:41 09-01-2016

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka njoftuar heqjen e zbukurimeve në kryeqytet sot që data shënon 9 janar 2016. Veliaj premton se do rikthehen akoma edhe më bukur në fundvit, ndërsa bën një falenderim për personat që kanë realizuar këtë kartolinë.

“Tirana me përmasa njerëzore. 
Faleminderit gjithë atyre që punuan për të zbukurur Tiranën për festat. I heqim për t'i rikthyer akoma më bukur në fundvit. Dhe një faleminderit speciale për Mentorin, Irditin, Alvisin, Arianin e Ennion për këtë kartolinë fantastike”, shkruan kryebashkiaku.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.018303155899048
array(1) { ["section"]=> string(76) "veliaj-heq-zbukurimet-ne-tirane-falenderon-disa-emra-te-pervecem-video-29562" }