Veliaj i dhuron këngëtarit John Newman “Kullën e Sahatit”

Publikuar tek: politike, më 19:16 29-11-2015 Veliaj i dhuron këngëtarit John Newman “Kullën e Sahatit”

Kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj është takuar këtë pasdite me këngëtarin e famshëm John Newman.

Veliaj e ka ftuar këngëtarin britanik në ambientet e Bashkisë ku edhe i ka dhuruar simbolin e “Kullës së Sahatit”. S'ka mbaruar ende, nata e bardhë nis pas pak me John Newman dhe mbyllet me surprise”, shkruan Veliaj në foton e ditës me këngëtarin që do të performojë gjatë natës në skenën e ngriutr në qendër të kryeqytetit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01249098777771
array(1) { ["section"]=> string(61) "veliaj-i-dhuron-kengetarit-john-newman-kullen-e-sahatit-26550" }