Veliaj i gjobiti, Paloka: Foto që shpreh gjithë “dashurinë” e shqiptarëve për Edvinin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:01 14-04-2019 Veliaj i gjobiti, Paloka: Foto që shpreh gjithë “dashurinë” e shqiptarëve për Edvinin

Gjesti i pazakontë i një protestuesi tek dera e Kryeministrisë bëri që kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj të gjobiste PD-në me 20 mijë lekë.

Ndërkaq, nga ana tjetër nënkryetari i PD, Edi Paloka e ka cilësuar këtë moment si  “dashurinë” e shqiptarëve për kryeministrin.

MIRËMËNGJES dhe me këtë foto që shpreh gjithë “dashurinë” e shqiptareve për Edvinin , ju uroj një ditë të mbarë!", shkruan Plaoka.

Ndërsa në një postim të dytë ish deputeti ka dhënë edhe reagimin e tij lidhur me gjobën nga bashkia.

"Edhe velina e bashkisë tallet me Edvinin. Ja menyra që ka zgjedhur për t'i kujtuar atje ku është, se mbremë protestuesit e pshurrën...???", përfundon Paloka.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066330432891846
array(1) { ["section"]=> string(88) "veliaj-i-gjobiti-paloka-foto-qe-shpreh-gjithe-dashurine-e-shqiptareve-per-edvinin-160375" }