Veliaj kthehet nga Sri Lanka dhe menjëherë shkon të inspektojë punimet: Po punojmë me mish e me shpirt

Publikuar tek: politike, më 12:54 10-01-2016 Veliaj kthehet nga Sri Lanka dhe menjëherë shkon të inspektojë punimet: Po punojmë me mish e me shpirt

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj me t’u kthyer nga udhëtimi i tij në Sri Lanka, ka shkuar për të inspektuar punimet në Bulevardin e Ri të Tiranës, edhe pse ditë e diel.

“Disa ambasada kanë shfaqur interes për t’u zhvendosur në këtë zonë. Këtij projekti ne i jemi futur me mish e me shpirt. Dhe sa është bërë në 4 muaj, nuk është bërë në 4 vjet. Në këtë zonë ne do ndërtojmë parkun qëndror”, tha Veliaj gjatë inspektimeve.

Ai theksoi se zyrat e shërbimit do zhvendosen në këtë zonë.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0073850154876709
array(1) { ["section"]=> string(107) "veliaj-kthehet-nga-sri-lanka-dhe-menjehere-shkon-te-inspektoje-punimet-po-punojme-me-mish-e-me-shpirt-29606" }