Veliaj mban frymën te Materniteti “Koço Glozheni”, foto me njerëzit që lindin jetën

Publikuar tek: aktualitet, më 14:58 01-01-2017 Veliaj mban frymën te Materniteti “Koço Glozheni”,  foto me njerëzit që lindin jetën

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka shkuar ashtu sikurse edhe vitin që lamë pas në maternitet për të parë nga afër jetët e para të 2017-ës.

Veliaj ka shkrepur një foto edhe me mjekët të cilët mbrëmë festë kanë patur ardhjen në jetë të foshnjeve dhe kanë qendruar në krye të detyrës.

Fëmija i parë ishte djalë dhe u quajt Sotir. Foshnja lindi pikërisht në maternitetin "Koço Glozheni" pak pas mesnate .

jet.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas lindjes së djalit të parë, kjo është vajza që erdhi në jetë pak minuta pas hyrjes së 2017-s
“Lufta” e televizioneve, kë kanë parë më shumë shqiptarët në natën e ndërrimit të viteve (SHIFRAT E AUDIENCËS) »
Article Logic
Execution time: 0.01266884803772
array(1) { ["section"]=> string(86) "veliaj-mban-frymen-te-materniteti-koco-glozheni-foto-me-njerezit-qe-lindin-jeten-64365" }