Veliaj me fituesit e "Rally Albania" (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:40 07-06-2015 Veliaj me fituesit e

Kandidati Erjon Veliaj ka marrë pjesë në hapjen e garës më spektakolare të makinave dhe  motorrave “Rally Albania 2015.” Ai ka bërë një foto me fituesit e vitit të kaluar italianin Andrea Consentino, i cili u shpall fitues në garat me motorr, dhe Renti Sinën i cili triumfoi në garat me makina. Edicioni i 17-të i këtij kompeticioni starton sot dhe pjesë e tij do të jenë 150 garues nga e gjithë bota.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ngjela: A doni ta dini se ku i ka rrënjët varfëria dhe dobësia jonë?
Asgjesohen 570 rrënjë kanabis, në kërkim kultivuesi »
Article Logic
Execution time: 0.01093602180481
array(1) { ["section"]=> string(45) "veliaj-me-fituesit-e-rally-albania-foto-12896" }