Veliaj në Bulevard me biçikletë, me këmishë dhe atlete rrugës për punë

Publikuar tek: aktualitet, më 09:11 04-09-2020 Veliaj në Bulevard me biçikletë, me këmishë dhe atlete rrugës për punë Veliaj me biciklete

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj është fotografuar në orët e para të mëngjesit në Bulevardin Dëshmorët e Kombit duke shkuar për në punë me biçikletë.

 

Me këmishë dhe atlete, kryebashkiaku Veliaj ecën i pashqetësuar në korsinë e biçikletave. 

Që me ardhjen në krye të Bashkisë së Tiranës, një nga nismat e tij ka qenë dhe krijimi i një rrjeti sa më të madh të korsive të dedikuara për biçikletat.

Shumë njerëz të njohur e kanë kthyer së fundmi biçikletën një mjet të zakonshëm për të lëvizur në kryeqytet, favorizuar edhe nga korsitë e biçikletave që janë thuajse në çdo pjesë të qytetit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E rëndë në Patos, 64 vjeçari var veten në kasollen pranë shtëpisë, tronditen familjarët
Takimi me Metën, PR propozon datën e zgjedhjeve: Të mbahen më 18 prill »
Article Logic
Execution time: 0.01012396812439
array(1) { ["section"]=> string(76) "veliaj-ne-bulevard-me-biciklete-me-kemishe-dhe-atlete-rruges-per-pune-219219" }