Veliaj në lagjen e kandidatit kundërshtar: Si jeton Halimi në këto kushte? Turp i madh

Publikuar tek: politike, më 12:51 28-05-2015 Veliaj në lagjen e kandidatit kundërshtar: Si jeton Halimi në këto kushte? Turp i madh

Kandidati i majtë për Bashkinë e Tiranës, ErionVeliaj, u takua me banorë të njësisë nr. 5 dhe nr. 2 në Kryeqytet, me të cilët ndau shqetësimet për gjendjen e rrugëve, zënien e hapësirave publike, problemin e parkimeve dhe mungesën e ujit të pijshëm. Ai nuk humbi rastin për të sulmuar edhe Kosovën.

“Pyetja që unë kam është: Si jeton Dr. Halimi në këto kushte? Nëqoftë se standardi i Halimit është që ta bëjë Tiranën si lagjen ku jeton edhe vetë, është turp i madh. Prandaj them, duhet të jetës siklet shumë i madh që të jesh kandidat i SHQUP-it, ta kesh lagjen në këtë gjendje dhe të kërkosh vota të njerëzve”, tha Veliaj, duke kaluar në zonën ku banon kandidati i djathtë për Bashkinë e Tiranës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Meta: Safet Gjici do ti japë fund projektit "Kamza ime"
Nxënësit në eskursion, me postera fushate me vete »
Article Logic
Execution time: 0.0083410739898682
array(1) { ["section"]=> string(90) "veliaj-ne-lagjen-e-kandidatit-kundershtar-si-jeton-halimi-ne-keto-kushte-turp-i-madh-12148" }