Veliaj përplaset me studentët, tenton t’i qetësojë por përzihet mes thirrjesh (FOTOT)

Publikuar tek: politike, më 15:16 16-12-2015 Veliaj përplaset me studentët, tenton t’i qetësojë por përzihet mes thirrjesh (FOTOT) Studentet dhe Veliaj

Kryebashkiaku Erion Veliaj është gjendur sot në sheshin "Nënë Tereza", fill të momentin e grumbullimit të studentëve të cilët protestuan kundër reformës për Arsmit e Lartë.

Menjëherë, sapo e kanë vënë re, studentët i janë afruar dhe i kanë kërkuar të largohet mes thirrjesh.

Kryebashkiaku ka tentuar të qetësoje situatën dhe të flasë me studentët por siç duket dhe nga fotot e shkrepura nga Armando Babani, situata ka qenë mjaft e tensionuar ndonëse është disi e pashpjegueshme që studentët revoltën e tyre ia kanë shprehur Veliajt i cili mban postin e kryebashkiakut të Tiranës.

veliaj2.jpg

veliaj1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090169906616211
array(1) { ["section"]=> string(88) "veliaj-perplaset-me-studentet-tenton-t-i-qetesoje-por-perzihet-mes-thirrjesh-fotot-27908" }