Veliaj publikon foton me beben: Oh të ngordh Lali për vullnetarin më të vogël të Tiranës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:57 20-06-2019 Veliaj publikon foton me beben: Oh të ngordh Lali për vullnetarin më të vogël të Tiranës

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka publikuar një foto në Instagram me një vogëlush disa javësh.

Veliaj e përkëdhel dhe thotë se ky është vullnetari më i vogël i Tiranës.

“Oh të ngordh Lali për vullnetarin më të vogël të Tiranës. ? - jeni të paparë Nj. 3 nga bebushi më i vockël, gjer tek plaku me i moçëm”, shkruan kryebashkiaku i cili vazhdon fushatën për një mandat të dytë.

 

Screenshot_2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0078999996185303
array(1) { ["section"]=> string(94) "veliaj-publikon-foton-me-beben-oh-te-ngordh-lali-per-vullnetarin-me-te-vogel-te-tiranes-168963" }