Veliaj publikon pamjet e mëngjesit në Tiranë, por e gjithë vëmendja shkon në këtë foto

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:12 25-02-2020 Veliaj publikon pamjet e mëngjesit në Tiranë, por e gjithë vëmendja shkon në këtë foto

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka publikuar disa foto nga mëngjesi në Tiranë.

Në foto janë njerëz të cilët merren me sport dhe këtë e ushtrojnë në natyrë.

Por e gjithë vëmendja ka shkuar te ky burrë me trup atleti për shkak të look-ut të veçantë.

Menjëherë kanë nisur komentet e ndjekësve të cilët mendojnë se burri në foto, me gjasë, më shumë se sa vrap, bën tre herë në ditë xhiro nga liqeni.

87285040_10158175986701926_9203821633486192640_n.jpg

87330737_10158175986601926_8279556946403524608_n.jpg

87478040_10158175986651926_3986065087633817600_n.jpg

lalka.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Masat për koronavirusin, fillojnë shitjet online edhe në Shqipëri por me çmime ‘të çmendura’
»
Article Logic
Execution time: 0.0092189311981201
array(1) { ["section"]=> string(92) "veliaj-publikon-pamjet-e-mengjesit-ne-tirane-por-e-gjithe-vemendja-shkon-ne-kete-foto-196368" }