Veliaj shkruan në facebook: Do rilind Tiranën në kohë rekord

Publikuar tek: politike, më 21:29 16-04-2015 Veliaj shkruan në facebook: Do rilind Tiranën në kohë rekord Postimi i Veliajt ne facebook

Erjon Veliaj foli në orën 21.15 në rrjetet sociale. Duke e mbyllur mesazhin me shprehjen “I juaji Eri”, Veliaj falenderon gjithë mbështetësit e tij dhe kërkon kontributin e gjithsecilit. 

“Miq të dashur, Bashkë me ju do jap gjithçka për besimin që investoi te unë PS dhe Alenaca Jonë. Mezi pres të bëjmë një fushatë qytetare e pozitive e më pas ti përvishemi punës non-stop për të kapur kohën e humbur të Tiranës tonë. Tiranën do ta rilindim në kohë rekord, bashkinë do ta rikthehmë në punë 24/7! Bashkë me punë, qytetari dhe energjinë më të mirë të kryeqytetit të githë shqiptarëve”, shkruan Veliaj në facebook.

Ai duket nga gjithçka ka shkruar se e konsideron të fituar bashkinë e Tiranës. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Në Kuvend hyjnë 7 deputetë të rinj, largimi i Kosovës rikthen Dllogjanin nën siglën e PD
PD kandidon Fran Frrokaj për Bashkinë e Lezhës »
Article Logic
Execution time: 0.0095479488372803
array(1) { ["section"]=> string(64) "veliaj-shkruan-ne-facebook-do-rilind-tiranen-ne-kohe-rekord-8941" }