Veliaj siç nuk e keni parë, kërcen me mësueset e gjimnazit në Tiranë (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:47 29-01-2017 Veliaj siç nuk e keni parë, kërcen me mësueset e gjimnazit në Tiranë (FOTOT)

Nuk e keni parë kurrë kryebashkiakun Erion Veliaj të kërcejë në këtë mënyrë. Ai nuk është vetëm një politikan i zoti por di të argëtohet me miqtë.

Mbrëmjen e djeshme Veliaj mblodhi të gjithë mësuesit e shkollës “Sinan Tafajt” në një darkë të ngrohtë dhe shprehu falenderimet për detyrën e ushtruar në mënyrë profesionale, duke investuar tek qytetarët e së ardhmes.

eenfgc.jpgeeygujy.jpgeegfege.jpgeeeg.jpgeeeee.jpgeeee.jpgeee.jpgee.jpge.jpgege.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02357006072998
array(1) { ["section"]=> string(79) "veliaj-sic-nuk-e-keni-pare-kercen-me-mesueset-e-gjimnazit-ne-tirane-fotot-67028" }