Veliaj takon nënë Zylen pas bujës në rrjetet sociale, konfuz me emrin

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:06 13-03-2016 Veliaj takon nënë Zylen pas bujës në rrjetet sociale, konfuz me emrin

Veliaj takon nënë Zylen pas bujës në rrjetet sociale, konfuz me emrin

Si quhet gjyshja që u gjobit ditën e djeshme nga policia bashkiake për shkak se shiste në rrugë? Bashkia e Tiranës njoftoi dje se kryebashkiaku Erion Veliaj i kishte paguar gjobën të moshuarës me emrin Xhevrije Mici, foto e së cilës revoltoi shumë qytetarë.

Dje Veliaj ka publikuar një foto me gjyshën në fjalë nga një treg i Tiranës, por ndryshe nga dje sot ajo quhet Zyle dhe jo Xhevrije. Në fakt, të premten në disa faqe në “Facebook” u bë e ditur se emri i të moshuarës ishte Zyle Lami dhe të shumtë ishin qytetarët që kërkuan t’i vinin në ndihmë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nëna gjobitet, por qëndron duarkryq përballë shtetit
Shpërthimi në Ankara, 27 viktima dhe 75 të plagosur »
Article Logic
Execution time: 0.0085229873657227
array(1) { ["section"]=> string(74) "veliaj-takon-nene-zylen-pas-bujes-ne-rrjetet-sociale-konfuz-me-emrin-34950" }