Veliaj te klinika e katërputroshëve: U sterilizuan më shumë se 300 kafshë rruge

Publikuar tek: politike, më 10:25 04-04-2016 Veliaj te klinika e katërputroshëve: U sterilizuan më shumë se 300 kafshë rruge

Sot është dita e kafshëve të braktisura dhe kryebashkiaku Erion Veliaj ka shkuar te klinika e katërputroshëve.

“U sterilizuan më shumë se 300 kafshë rruge’’, shkruan Veliaj.

“Sot dita e kafshëve të braktisura, nisëm me të vegjlit trajnimet në Kliniken tonë të katër-putroshëve. Deri më sot veterinerët tanë kanë sterilizuar më shumë se 300 kafshë rruge.”, vazhdon më tej Veliaj, teksa poston një foto me fëmijët.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095410346984863
array(1) { ["section"]=> string(84) "veliaj-te-klinika-e-katerputrosheve-u-sterilizuan-me-shume-se-300-kafshe-rruge-36776" }