Veliaj u kërkon miqve dhe të afërmve të votojnë Elhaidën

Publikuar tek: politike, më 17:04 19-05-2015

Kandidati  i ASHE për Bashkinë e Tiranës ka shpallur foto dite një foto të tijën me këngëtaren Elhaida Dani, pak orë para fillimit të gjysmëfinales së parë në skenën e madhe të Eurovizionit. Veliaj u ka kërkuar miqve dhe të afërmve të tij jashtë Shqipërisë të votojnë Elhaidën duke i bashkangjitur edhe mënyrën e votimit nëpërmjet një videoje.

“Foto e ditës. Të gjithë‪#‎BashkëmbështetesimElhaida Danin duke ftuar miqtë dhe të afërmit jashtë Shqipërisë të votojnë nr.14.”, ka shkruar Veliaj.

Pak minuta më parë edhe kryetari aktual i bashkisë së Tiranës u ka bërë thirrje shqiptarëve të votojnë këngëtaren Elhaida Dani për ta bërë kështu Shqipërinë, fituesen e Eurosong.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088050365447998
array(1) { ["section"]=> string(62) "veliaj-u-kerkon-miqve-dhe-te-afermve-te-votojne-elhaiden-11509" }