Veliaj uron Kombëtaren: Fitore e merituar, na bëni të ndihemi krenarë dhe urime për ngjitjen në Ligën B

Publikuar tek: aktualitet, më 18:32 18-11-2020 Veliaj uron Kombëtaren: Fitore e merituar, na bëni të ndihemi krenarë dhe urime për ngjitjen në Ligën B

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka përgëzuar lojtarët e Kombëtares për suksesin e arritur.

Përmes një postimi në rrjete sociale, Veliaj thekson se djemtë na bënë të ndihemi krenarë sot ndërsa i uron dhe për ngjitjen në Ligën B.

“Bravo Sokol Cikalleshi dhe Rey Manaj për golat e shënuar. Një tjetër fitore e merituar nga çunat e Kombëtares. Faleminderit që na bëni të ndihemi krenarë dhe shumë urime për ngjitjen në Ligën B. Forca çuna”, shkruan Veliaj.

Screenshot_5.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndoqi ndeshjen në 'Air Albania', Meta: Kuqezinjtë e Shqipërisë dhe gratë e Bjellorusisë janë të paparë
Aksidenti në punë i mori jetën, nëna shqiptare apel për drejtësi në Itali nga varri i të birit: Dua të di si e humba djalin 9 vite më parë »
Article Logic
Execution time: 0.011430978775024
array(1) { ["section"]=> string(108) "veliaj-uron-kombetaren-fitore-e-merituar-na-beni-te-ndihemi-krenare-dhe-urime-per-ngjitjen-ne-ligen-b-228246" }