Veliaj vendos puseta të reja në kryeqytet dhe jep një mesazh për vjedhësit (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 13:50 08-01-2016 Veliaj vendos puseta të reja në kryeqytet dhe jep një mesazh për vjedhësit (FOTO)

Kryebashkiaku Erion veliaj njofton nga rrjeti social vendosjen e pusetave të treja në kryeqytet me hapjen e motit. Veliaj shpjegon në çfarë konsistojnë këto puseta të reja ndërsa jep një mesazh për vjedhësit.

“Futemi në një koncept të ri, puseta me më shumë kompozitë dhe plastikë, të pariciklueshme dhe të papërdorshme. Ju lutem, na ndihmoni ti mirëmbajme, nëse dikush vjedh një pusetë, është duke vjedhur qytetin”, shkruan kryebashkiaku duke publikuar fotot nga punimet.

puseta2.jpg

puseta.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089378356933594
array(1) { ["section"]=> string(85) "veliaj-vendos-puseta-te-reja-ne-kryeqytet-dhe-jep-nje-mesazh-per-vjedhesit-foto-29458" }