Veliera, jep dorëheqjen prokurorja dhe tre ekspertët e çështjes

Publikuar tek: barometri, më 08:29 05-12-2017 Veliera, jep dorëheqjen prokurorja dhe tre ekspertët e çështjes

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018595933914185
array(1) { ["section"]=> string(69) "veliera-jep-doreheqjen-prokurorja-dhe-tre-ekspertet-e-ceshtjes-101996" }