Vëllai i Elia Zaharias zbulon sekretin, ja çfarë pritet të ndodh sonte në ‘Kënga Magjike’

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:06 08-12-2016 Vëllai i Elia Zaharias zbulon sekretin, ja çfarë pritet të ndodh sonte në ‘Kënga Magjike’

Vëllai i Elia Zaharias, aktori Amos Zaharia ka tregua se sonte në ‘Kënga Magjike” do të ketë një suprizë të këndshme për të gjithë.

Mirëpo fansat kanë dyshuar për surprizën, larg së cilës na ndajnë vetëm disa minuta, duke i uruar suksese dhe duke e pyetur nëse do të këndojnë apo aktrojnë motër e vëlla së bashku..

Megjithatë e gjitha kjo mbetet enigmë…

zaharia.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024893999099731
array(1) { ["section"]=> string(92) "vellai-i-elia-zaharias-zbulon-sekretin-ja-cfare-pritet-te-ndodh-sonte-ne-kenga-magjike-62056" }