Vëllai i Ramës mes Bllokut, për “shtatë palë qejfe” në lloton e biznesmenit të njohur

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:26 21-03-2017 Vëllai i Ramës mes Bllokut,  për “shtatë palë qejfe” në lloton e biznesmenit të njohur

Vëllai i kryeministrit Edi Rama, Olsi Rama është fotografuar dje në lloton e biznesmenit dhe Presidentit të Partizanit Gaz Demi.

I qetë dhe i pashqetësuar duket Olsi Rama në këto foto, pavarësisht zhvillimeve politike dhe akuzave në drejtim të tij nga ish-kryeministri Sali Berisha, raporton newsbomb.al

Berisha, disa ditë më parë publkoi dokumentet sipas të cilave akuzonte se Rama i ka dhënë kompanisë së vëllait të tij Olsit, në kundërshtim me ligjin, kontrollin e lojërave të fatit. E megjithatë Olsi Rama nuk i është përgjigjur asnjë akuze dhe nuk ka dhënë asnjë deklaratë për çfarë ka thënë Berisha në kurriz të tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksion i madh te vila e kryeministrit Rama në Surrel. Çfarë po ndodh?
Zbulohet thesari madhështor i sendeve prej ari, i humbur 300 vite më parë »
Article Logic
Execution time: 0.013415813446045
array(1) { ["section"]=> string(88) "vellai-i-rames-mes-bllokut-per-shtate-pale-qejfe-ne-lloton-e-biznesmenit-te-njohur-72610" }