Vëllai mbeti viktimë në aksident, deputetja Gjylameti dedikim nënës pas 2 tragjedive në familje: Je burim force

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:30 10-05-2020 Vëllai mbeti viktimë në aksident, deputetja Gjylameti dedikim nënës pas 2 tragjedive në familje: Je burim force

Vitet e fundit për familjen e deputetes socialiste Blerina Gjylameti nuk kanë qenë të lehta.

Pasi humbi motrën, ajo humbi edhe të vëllai Elton Maçolli në një aksident të frikshëm në tetor të vitit të shkuar në brendësi të tunelit të Kërrabës, në aksin Tiranë-Elbasan.

Mirëpo, pavarësisht kësaj duket se nëna e Gjylametit ka gjetur forcën për të jetuar.

Ka qenë vetë deputetja që e ka pranuar këtë sot, duke publikuar një foto në kuadër të Ditës Ndërkombëtare të Nënës.

Teksa e ka uruar nënën, Gjylameti e cilëson një burim force force dhe mbështetje në çdo çast vështirësie.

‘Gëzuar ditën e nënës e shtrejnta ime! Mirësi, urtësi dhe sakrificë për të na rritur plot e përplot me dashuri. Buzëqeshje pafund dhe atëherë kur zemra të pikon vetëm që ne të shohim botën plot ngjyra. Je burim force dhe mbështetje në çdo çast vështirësie!’, shkruan Blerina Gjylameti në ‘Facebook’.

96774327_2614351152003486_9086313699089580032_n_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010558843612671
array(1) { ["section"]=> string(116) "vellai-mbeti-viktime-ne-aksident-deputetja-gjylameti-dedikim-nenes-pas-2-tragjedive-ne-familje-je-burim-force-205880" }