Vëllai mbeti viktimë në aksidentin e frikshëm, 2 tragjedi në familjen e deputetes Gjylameti, pak muaj më parë humbi motrën

Publikuar tek: aktualitet, më 07:28 20-10-2019 Vëllai mbeti viktimë në aksidentin e frikshëm, 2 tragjedi në familjen e deputetes Gjylameti, pak muaj më parë humbi motrën

Vëllai i deputetes së PS, Blerina Gjylametit mbeti viktimë në aksidentin e mbrëmshëm në brendësi të tunelit të Kërrabës, në aksin Tiranë-Elbasan.

Burime nga policia identifikuan viktimën, Elton Maçolli 37 vjeç, i cili ishte ushtarak dhe punonte në bazën e helikopterëve në Farkë.

Përplasja me një maune do të rezultonte fatale për 37-vjeçarin, pasi makina shpërtheu në flakë.

Ndërkohë, kjo është tragjedia e dytë brenda pak kohësh në familjen e deputetes socialiste. Reth 1 vit më parë ajo ka humbur edhe një motër.

Në një vazhgim në rrjetin social të 37-vjeçarit Maçolli vihet re dedikimi që ky i fundit ka bërë për të motrën.

Do të na mungosh shumë motra jonë e madhe', shkruan ai ku shfaqet me motrat në një foto.

Screenshot_1.jpg

 

15977087_10202865569555511_7714380671884712878_n-640x480.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02312707901001
array(1) { ["section"]=> string(127) "vellai-mbeti-viktime-ne-aksidentin-e-frikshem-2-tragjedi-ne-familjen-e-deputetes-gjylameti-pak-muaj-me-pare-humbi-motren-182754" }