Vende të lira pune në shërbimin civil, DAP publikon kriteret e pranimit (VIDEO)

Publikuar tek: ekonomi, më 12:32 26-01-2018 Vende të lira pune në shërbimin civil, DAP publikon kriteret e pranimit (VIDEO)

Së shpejti DAP nis me shpalljet e vendeve vakante në shërbimin civil.

Por si krijohet një llogari personale në faqen e DAP, apo si hidhen dokumentet dhe si aplikohet për një vend vakant në shërbimin civil?

DAP publikon një video dhe sqaron të gjitha hapat që aplikantët do të duhet të ndjekin për të qenë përfitues për vendet vakante.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095920562744141
array(1) { ["section"]=> string(83) "vende-te-lira-pune-ne-sherbimin-civil-dap-publikon-kriteret-e-pranimit-video-108002" }