Vendet më të këqija për të bërë “selfie”

Publikuar tek: bota, më 16:34 29-06-2015 Vendet më të këqija për të bërë “selfie” Barack Obama duke bërë selfie ne funeralin e Mandeles

Ky përdorues i Twitterit kërkoi falje pasi fotoja e tij u bë “hit”. I riu bëntë “selfie” në një zonë radioaktive si Çernobil.

 

Është memriali i kullave binjake një vend për të bërë selfie?!!

Kështjella mesjetare, memoriali i viktimave të Luftës së Parë Botërore

 

Barack Obama dhe David Cameron u kritikuan për këtë selfie në funeralin e Nelson Mandelës.

A janë memorialet e luftës si kjo ku janë vrarë në betejën e “Iwo Jima” vendi më i mirë për të bërë selfie?

Kjo nuk është tamam një selfie, megjithatë Loisa Foley u kritikua shumë që postoi një foto teksa nga pas saj digjej një anije

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038387060165405
array(1) { ["section"]=> string(44) "vendet-me-te-keqija-per-te-bere-selfie-14903" }