Vendi i përmbytur, por shikoni çfarë publikon Rama në facebook

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:37 30-11-2017 Vendi i përmbytur, por shikoni çfarë publikon Rama në facebook

Që prej disa orësh, pas rreshjeve të dendura të shiut, vendi është në gjendje alarmi dhe një sipërfaqe e madhe është nën pushtetin e ujit.

Disa nga akset kryesore në vend janë të përmbytura dhe disa nga qytetet më të mëdha në vend janë në prag të përmbytjes.

Në këtë situatë, kryeministri i vendit Rama në profilin e tij në facebook, ka zgjedhur të postojë një foto jashtë realitetit.

Rama ka publikuar disa foto nga panairi i djeshëm, “Shqipëria punon tokën”.

Më poshtë postimi i Ramës në facebook: 

Screenshot_23.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.078598976135254
array(1) { ["section"]=> string(68) "vendi-i-permbytur-por-shikoni-cfare-publikon-rama-ne-facebook-101402" }