Vendim i papritur, anulohet dasma e Marinës dhe Getit në Prishtinë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:39 25-08-2017 Vendim i papritur, anulohet dasma e Marinës dhe Getit në Prishtinë

Është një nga dasmat më të përfolura të momentit, një ceremoni që prej kohësh ishte konfirmuar se do të mbahej me datë 10 shtator në Kosovë.

Bukuroshja Marina Vjollca dhe reperi i njohur kosovar, Getoar Selimi kanë anuluar dasmën e tyre në Prishtinë, për ta zhvendosur atë në Shqipëri.

Lajmin e bën të ditur prive.al nga burime të sigurta pranë çiftit të njohur të showbizz-it shqiptar.

Nuk dihen ende arsyet e këtij vendimi të papritur vetëm pak ditë para dasmës së paracaktuar, apo detaje të tjera të organizimit, por me siguri do të zbulohen në ditët në vijim. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087449550628662
array(1) { ["section"]=> string(71) "vendim-i-papritur-anulohet-dasma-e-marines-dhe-getit-ne-prishtine-90133" }