Vendim i papritur, Ronaldo largohet nga Real Madrid

Publikuar tek: sport, më 09:52 16-06-2017 Vendim i papritur, Ronaldo largohet nga Real Madrid

Mediat portugeze kanë nxjerrë një lajm përpara pak minutash ku thonë se Ronaldo ka vendosur të largohet nga Real Madrdid dhe Spanja.

Besohet se shkak për largimin e tij është bërë problemi me taksat e fshehura, ku portugezi ka fshehur plot 13 milionë euro pasuri.

Ende nuk ka një reagim zyrtar të sulmuesit, por pritet të ndodhë në orët e ardhshme.  

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075428485870361
array(1) { ["section"]=> string(56) "vendim-i-papritur-ronaldo-largohet-nga-real-madrid-82698" }