Vendimi i Gjykatës për Becchettin, Sonila Meço: Nuk luhet poker me një njeri që të lexon mendjen

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:22 08-07-2016 Vendimi i Gjykatës për Becchettin, Sonila Meço: Nuk luhet poker me një njeri që të lexon mendjen

“Nuk luhet poker me një njeri që të lexon mendjen”. Ky është reagimi i gazetares Sonila Meço pas vendimit të Gjykatës për Francesco Becchettin.

Gjykata vendosi mosekstradimin e italianit të akuzuar për mashtrim dhe falsifikim parash, ndonëse avokatët e qeverisë shqiptare duan ta apelojnë vendimin.

Meço gjithnjë ka besuar në pafajësinë e ish pronarit të Agon Channel, ndërsa ka kërkuar vazhdimisht drejtësi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073211193084717
array(1) { ["section"]=> string(100) "vendimi-i-gjykates-per-becchettin-sonila-meco-nuk-luhet-poker-me-nje-njeri-qe-te-lexon-mendjen-45949" }