“Vendos” gruan në bastin e ndeshjes dhe... e humbet

Publikuar tek: bota, më 16:47 29-05-2016 “Vendos” gruan në bastin e ndeshjes dhe... e humbet

Një burrë nga Knapuri i Indisë ka vendosur gruan e tij si bast për një ndeshje kriketi. Pasi kishte lënë mijëra euro ai vendosi bast se ekipi i tij do të humbiste, por fati nuk e ndihmoi.

Gruaja e tij, Jasmeet Kaur, filloi të dyshonte pasi disa kumarxhinj të tjerë po e ngacmonin teksa punonte në biznesin e saj. Ajo njoftoi policinë e cila nisi menjëherë hetimet dhe zbuloi rastin e rrallë. Burri ishte aq i fiksuar pas kumarit sa që më parë e kishte detyruar bashkëshorten t'i merrte 10,000 euro prindërve të saj. Ndërsa ditën e dasmës ia kishte marrë disa bizhuteri për t'i vendosur në lloto.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013529062271118
array(1) { ["section"]=> string(52) "vendos-gruan-ne-bastin-e-ndeshjes-dhe-e-humbet-41819" }