Vendoset për stadiumin “Selman Stërmasi”, kryebashkiaku Veliaj jep lajmin

Publikuar tek: sport, më 15:13 25-01-2017 Vendoset për stadiumin “Selman Stërmasi”, kryebashkiaku Veliaj jep lajmin

Partizani do t’i luajë ndeshjet në stadiumin “Selman Stërmasi”. Pas një mbledhje të zhvilluar në Bashkinë e Tiranës, është vendosur që dhe të kuqtë t’i luajnë ndeshjet në “shtëpinë” e bardhebluve.

Përmes një konferencë për shtyp, kryebashkiaku Erjon Veliaj deklaroi: “Kemi rënë dakord dhe Partizani do t’i luajë ndeshjet në stadiumin “Selman Stërmasi”, përmes një kundërshpërblimi që janë të vendosura nga klubi i Tiranës. Gjithçka është vendosur me një marrëveshje mes nesh dhe takimet si pritës, Partizani, si klub i kryeqyteti do t’i luajë ndeshjet në këtë stadium që ka tani kryeqyteti, pasi ende nuk ka përfunduar “Arena Kombëtare”, përfundoi Erjon Veliaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021777868270874
array(1) { ["section"]=> string(76) "vendoset-per-stadiumin-selman-stermasi-kryebashkiaku-veliaj-jep-lajmin-66635" }