Vendosi një kamera për të filmuar çeljen e vezëve por ndodhi diçka e papritur

Publikuar tek: bota, më 17:38 18-05-2016 Vendosi një kamera për të filmuar çeljen e vezëve por ndodhi diçka e papritur

Një djalë i ri ka vendosur të fimojë çeljen e vezëve në një fole në pemë, pranë shtëpisë së tij por përfundimi ka qenë shokues.

Pasi vendosi një kamera “GoPro” në degët e pemës pranë folesë, ai pa diçka që nuk ia merrte mendja. Ka mjaftuar një moment i shkurtër që zogu të largohej nga foleja dhe menjëherë shtë shfaqur një garpër që i gllabëron të kartërta vezët një e nga një.

“Vendosa ta publikoj në Youtube me këtë titull që edhe ju të përjetoni të njëjtën gjë që pashë unë”, shkruan ai duke shtuar se mbeti i shokuar nga ajo që ndodhi.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.22378492355347
array(1) { ["section"]=> string(83) "vendosi-nje-kamera-per-te-filmuar-celjen-e-vezeve-por-ndodhi-dicka-e-papritur-40834" }