Vendosin eksploziv në lokal, banorët e Bathores e gdhijnë me shpërthime 2017-n

Publikuar tek: aktualitet, më 11:28 01-01-2017 Vendosin eksploziv në lokal, banorët e Bathores e gdhijnë me shpërthime 2017-n ilustruese

2017-ta zgjohet me shpërthime në Bathore. Sipas njoftimit të policisë bëhet e ditur se me datë 01.01.2017, rreth orës 3:40, në rrugën "Demokracia" në Bathore, Tiranë, ka ndodhur një shpërthim në lokalin e shtetasit Sh. D.

Fatmirësisht si pasojë e shpërthimit ka patur vetëm dëme të lehta materiale në fasadën e lokalit.

Nga hetimet paraprake dyshohet se shpërthimi është kryer me lëndë plasëse eksplozive. Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit të kësaj vepre.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bilanc tragjik në Turqi, arrin në 39 numri i të vdekurve nga sulmi në klubin e natës. Të pranishmit u hodhën në det për t'u shpëtuar plumbave
1 Janari cilësohet si dita më e rrezikshme e vitit, për këtë arsye »
Article Logic
Execution time: 0.010902881622314
array(1) { ["section"]=> string(83) "vendosin-eksploziv-ne-lokal-banoret-e-bathores-e-gdhijne-me-shperthime-2017-n-64352" }