Vendosnin gjoba, Gjykata jep masën “arrest me burg” për 5 persona

Publikuar tek: aktualitet, më 15:30 23-04-2015 Vendosnin gjoba, Gjykata jep masën “arrest me burg” për 5 persona

Gjykata ka vendosur sot masën e sigurisë “arrest me burg” për 5 persona të arrestuar nga Policia për akuzën e gjobëvënies. Gjykata ka dhënë masën “arrest me burg” për Genci Ferhatin, Pajtim Serjanin, Klevis Karadashin, Arianit Lulin dhe Ditmir Reçin. Asnjë prej të akuzarve nuk i ka pranuar akuzat që rëndojnë mbi ta.

Dy ditë më parë ky grup u arrestua nga policia për shkak se i ka vendosur një gjobë prej 13 mijë eurosh një prej lokaleve në rrugën e Kavajës. Ndërkohë, dy persona të tjerë janë shpallur në kërkim nga policia.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Qëllohet me armë punonjësi i Policisë në Shkodër, shpallet në kërkim një shtetas
Policia sekuestron 34 doza heroinë, arreston poseduesin e saj »
Article Logic
Execution time: 0.012196063995361
array(1) { ["section"]=> string(67) "vendosnin-gjoba-gjykata-jep-masen-arrest-me-burg-per-5-persona-9535" }