“Vendparkim i ri” në qytetin e Lushnjes

Publikuar tek: aktualitet, më 18:31 23-05-2015 “Vendparkim i ri” në qytetin e Lushnjes

Në qytetin e Lushnjes është krijuar një “ vendparkim i ri" ku siç mund ta shikoni secili parkon siç i vjen për mbarë.

Mediat lokale ngrenë shqetësimin se janë pikërisht nënpunësit e bashkisë ata të cilët parkojnë keq, duke shkelur me të dyja “këmbët” (në këtë rast vlen të thuhet, me të katërta rrotat) ligjin.

Pak minuta më parë “Pro Jetës” denoncoi një rast të pastër të shkeljes së ligjit nga ana e kryetarit të Bashkisë Lushnje i cili kishte parkuar makinën kundravajtje.

Lexo edhe: Lëvizja "Pro jetës" e kthen në quiz: Gjeni sa ligje ka shkelur kryebashkiaku i Lushnjes te kjo foto

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Lëvizja pro jetës” e kthen në Quiz: Gjeni sa ligje ka thyer kryebashkiaku i Lushnjes te kjo foto?
Zbulohet dhe digjet droga afër Butrintit, autorët në kërkim »
Article Logic
Execution time: 0.011669874191284
array(1) { ["section"]=> string(43) "vendparkim-i-ri-ne-qytetin-e-lushnjes-11813" }