Veprime të turpshme me nxënësen, arrestohet mësuesi i shkollës 9-vjeçare në Tiranë (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:14 10-05-2017 Veprime të turpshme me nxënësen, arrestohet mësuesi i shkollës 9-vjeçare në Tiranë (EMRI)

Një mësues ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akuzohet se kryente veprime të turpshme me një nxënësen e tij.

Sipas policisë, u arrestua shtetasi Hasan M., 64 vjeç, banues në Tiranë, mësues në një shkollë 9 vjeçare në Tiranë, sepse në mënyrë të përsëritur, në ambientet e shkollës, ka kryer veprime te turpshme me një nxënëse 14 vjeçe. Materialet i kaluan Prokurorisë për veprën penale parashikuar nga Kodi Penal. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zjarr masiv natën vonë në Shkodër, vonon zjarrëfikësja dhe shkrumbohen dy lokale (VIDEO)
Njëri me levë e tjetri me “Shotgun”, dy të rinjtë përleshen keq, por 27 vjeçari nga Tirana e pëson »
Article Logic
Execution time: 0.010722875595093
array(1) { ["section"]=> string(92) "veprime-te-turpshme-me-nxenesen-arrestohet-mesuesi-i-shkolles-9-vjecare-ne-tirane-emri-78091" }