Veprimi i Melania Trump që mund të nxis “luftë” midis SHBA-së dhe Europës

Publikuar tek: bota, më 07:53 18-07-2017 Veprimi i Melania Trump që mund të nxis “luftë” midis SHBA-së dhe Europës

Gjatë vizitës së presidentit Trump dhe zonjës së parë në Paris, ata kanë darkuar në restorantin e kullës Eiffel së bashku me presidentin dhe zonjën e parë të Francës.

Një foto qarkullon së fundmi në rrjet, ku Melania Trump, gjatë darkës ka vendosur dorën e saj në prehrin e presidentit Macrom, duke u marrë si një sinjal provokimi, kjo dhe për shkak të reagimit të presidentit.

Nuk dihet ende nës kjo foto është një montazh apo një ngjarje e vërtetë, por pas shikimit që kanë shkëmbyer Macron dhe Melania në takimin e parë, dyshimet bëhen dhe më të forta.

Të dy çiftet presidenciale kanë një diferencë të madhe në moshë me mbi 20 vjet.

Donald Trump është 71 vjeç dhe  diferenca me bashkëshorten është 24 vjet. Ndërsa tek Presidenti i Francës ndodh e kundërta, ai është 39 vjeç, dhe bashkëshortja e tij Brigitte është 64 vjeçe, duke pasur kështu 25 vjet diferencë.

20197045_151283272089505_1889210079_n.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dalja nga BE, Britania e Madhe nis bisedimet për BREXIT
Stuhi e fortë tropikale, uragani i katërt për 2017-ën në Atlantik, rreziku për 2 ditët e ardhshme të javës »
Article Logic
Execution time: 0.004863977432251
array(1) { ["section"]=> string(77) "veprimi-i-melania-trump-qe-mund-te-nxis-lufte-midis-shba-se-dhe-europes-86503" }