Veprimtari kriminale dhe drejtim i mjetit në gjendje të dehur, arrestohen 2 persona në Durrës

Publikuar tek: aktualitet, më 09:19 18-11-2019 Veprimtari kriminale dhe drejtim i mjetit në gjendje të dehur, arrestohen 2 persona në Durrës

Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 46-vjeçar të shpallur në kërkim, pasi Gjykata e Shkallës së Parë ka caktuar masën e sigurisë 'Arrest me Burg'.

I arrestuari është shtetasi L.B banues në fshatin Bizë, Durrës, i akuzuar për veprën penale "Përvetësimi i parave ose mallrave që rrjedhin nga vepra penale ose veprimtaria kriminale".

Po ashtu blutë e Durrësit kanë arrestuar edhe një 23-vjeçar E.C, banues në Laç, i cili duke drejtuar mjetin e tij tip 'Range Rover' në gjendje të dehur, është përplasur me një makinë tjetër tip 'Benz'.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031687021255493
array(1) { ["section"]=> string(99) "veprimtari-kriminale-dhe-drejtim-i-mjetit-ne-gjendje-te-dehur-arrestohen-2-persona-ne-durres-186266" }