Vera i përket Luana Vjollcës, zbuloni çfarë e lidh moderatoren me Noizyn

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:01 20-07-2019 Vera i përket Luana Vjollcës, zbuloni çfarë e lidh moderatoren me Noizyn

Moderatorja Luana Vjollca duket se i ka hyrë seriozisht rrugës së muzikës.

Në vetëm pak kohë ajo ka lançuar disa klipe.

Më i fundit ka qenë në bashkëpunim me këngëtarin me famë botërore Faydee, i cili pati një sukses të vërtetë jo vetëm në Shqipëri.

Mesa duket Luana nuk ka të ndalur dhe sot ajo ka bërë të ditur se do të performojë në Gjakovë.

Ajo nuk do të jetë vetëm pasi bashkë me të do performojë edhe Noizy. Këtë e ka bërë të ditur vetë përmes një postimi në Instagram ku tregon se do e ndezin atmosferën.

Screenshot_13.png

8dd1b22c55a347b1992a029e5e5f235e_L.jpg

Screenshot_15.png

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072729587554932
array(1) { ["section"]=> string(78) "vera-i-perket-luana-vjollces-zbuloni-cfare-e-lidh-moderatoren-me-noizyn-172800" }