Vera në ikje, Barack Obama tregon këngët që ka dëgjuar me Michelle për pushime

Publikuar tek: bota, më 19:01 24-08-2019 Vera në ikje, Barack Obama tregon këngët që ka dëgjuar me Michelle për pushime Ish-presidenti i SHBA Barack Obama dhe bashkeshortja Michelle

Ish-presidenti i SHBA Barack Obama ka publikuar në rrjetet sociale këngët që ka dëgjuar gjatë verës, bashke me bashkëshorten Michelle.

‘Me verën që po shkon, këtu e keni një pjesë të asaj se çfarë unë dhe Michelle kemi dëgjuar. Disa të reja, disa të vjetra, disa të shpejta, disa të ngadalshme, shpresoj t’i shijoni’, shkruan Obama në Instagram, ndërsa liston dhe këngët.

E preferuara e ish-çiftit presidencial duket se ka qenë këngëtarja e njohur Rihanna, më pas The Spinners, ndërsa Byonce dhe Jay-Z edhe pse të njohur për afrimitetin me Barack dhe Michelle janë renditur të tretët.

Screenshot_4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011075019836426
array(1) { ["section"]=> string(84) "vera-ne-ikje-barack-obama-tregon-kenget-qe-ka-degjuar-me-michelle-per-pushime-176234" }