Vera nën tingujt e muzikës, Aurela Gaçe nxjerr hitin e radhës (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:20 18-08-2019 Vera nën tingujt e muzikës, Aurela Gaçe nxjerr hitin e radhës (VIDEO) Aurela Gaçe në këngën ''Më mbaj''

Aurela Gaçe publikoi sot në YouTube këngën e saj më të re ‘’Më mbaj’’. Materiali i ri i përket zhanrit të muzikës së lehtë dhe ka fituar simpatinë e dëgjuesve.

44-vjeçarja pritet të hedhë në treg së shpejti dhe albumin e ri, 7 vjet pas materialit të fundit të titulluar ‘’Paraprakisht’’.

Aurela Gaçe mbetet një nga muzikantet më të pëlqyera dhe më aktive të skenës shqiptare.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « NATA E FUNDIT E FESTËS SË BIRRËS/ Elvana Gjata ndezi mbrëmë Korçën, sonte e ka rradhën Anxhela Peristeri dhe Eugent Bushpepa
Sot më e komentuara, ja si dukej Rike Roçi para se të bëhej e famshme (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.011193990707397
array(1) { ["section"]=> string(73) "vera-nen-tingujt-e-muzikes-aurela-gace-nxjerr-hitin-e-radhes-video-175730" }