Verë dhe dashuri për Klaudia Pepën e Albi Nakon

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:56 22-02-2015 Verë dhe dashuri për Klaudia Pepën e Albi Nakon

Kjo e dielë e ka gjetur bashkë çiftin e kërcimit. Ai është koreograf i njohur e ndërsa ajo po korr sukses si balerinë  edhe në “Amici”.

Albi Nako dhe Klaudia Pepa po e kalojnë kohën në shoqërinë e njëri-tjetrin  dhe të verës së bardhë që merr më shumë kuptim nga dashuria e tyre.

Ata po festojnë dhe ndoshta janë duke festuar pikërisht suksesin e balerinës, për të cilin koregrafi Nako është shprehur disa herë se ndjehet i lumtur dhe krenar.

Verë, trëndafila dhe shumë dashuri mes tyre...

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010234832763672
array(1) { ["section"]=> string(52) "vere-dhe-dashuri-per-klaudia-pepen-e-albi-nakon-4132" }