Verë dhe ëmbëlsira, Ilir Meta në tryezë me dy ikonat e PS të përjashtuara nga Rama

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:54 04-05-2017 Verë dhe ëmbëlsira, Ilir Meta në tryezë me dy ikonat e PS të përjashtuara nga Rama

Të qeshur dhe nën një atmosphere festive me verë dhe ëmbëlsira…

Në këtë foto presidenti i zgjedhur dhe ish-kreu i LSI, Ilir Meta shfaqet në një foto me dy figurat ikonë të Partisë Socialiste, Arta Dade dhe Namik Dokle.

Janë pikërisht dy nga disa prej emrave që Rama la jashtë listës së kandidatëve për deputetë në 12 qarqe, të cilët pritet të garojnë në zgjedhjet e përgjithshme të 18 qershorit.

Arta Dade, një nga figurat e rëndësishme të PS u la jashtë listës në momentet e fundit, ndërsa ishte planifikuar në qarkun e Korçë.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026807069778442
array(1) { ["section"]=> string(87) "vere-dhe-embelsira-ilir-meta-ne-tryeze-me-dy-ikonat-e-ps-te-perjashtuara-nga-rama-77461" }