Vesa dhe Big Basta bëjnë duet në karantinë, reperi thur vargje të dhimbshme për Covid-19 (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:17 01-04-2020 Vesa dhe Big Basta bëjnë duet në karantinë, reperi thur vargje të dhimbshme për Covid-19 (VIDEO) Big Basta dhe Vesa

Çifti i njohur Vesa Luma dhe Big Basta kanë zgjedhur mënyrën më të mirë për të kaluar ditët në karantinë.

Dyshja simpatike kanë realizuar një duet së bashku dhe për këtë kanë zgjedhur këngën “Holy Grail”, të Justin Timberlake, e cila është një nga të preferuarat e Vesës

Nga ana tjetër Big Basta, ka vendosur të këndojë disa rreshta të dhimbshëm të realizuara nga ai lidhur me situatën e koronavirusit, që po “gjunjëzon” botën.

“Big Basta u merzit, beri nje tekst REAL e te dhimbshem,une e shoqerova me nje nga kenget qe ne te dy duam shume. Na falni per gabimet e emocionit. Uroj te ju pelqeh”, shkruan Vesa ndërsa ka hedhur dhe videon.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0099360942840576
array(1) { ["section"]=> string(100) "vesa-dhe-big-basta-bejne-duet-ne-karantine-reperi-thur-vargje-te-dhimbshme-per-covid-19-video-200942" }