Vesa Luma dhe Big Basta bëhen prindër për herë të parë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:09 29-05-2016 Vesa Luma dhe Big Basta bëhen prindër për herë të parë (Foto)

Këngëtarja e njohur Vesa Luma dhe bashkëshorti i saj, këngëtari i muzikës Hip-Hop, Big Basta janë bërë prindër për herë të parë.

Dashuria e dy këngëtarëve të suksesshëm të muzikës shqiptare tashmë është kurorëzuar me lindjen e një djali.

“Sot, jo vetëm familja jote, por e gjithë bota gëzon, sepse një njeri i mirë erdhi në jetë! Princi jonë , shoku jonë, vellai jonë, DJALI JONE”, shkruan plot emocion Big Basta në Instagram.

rfe5fgvveggvev.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.04637598991394
array(1) { ["section"]=> string(65) "vesa-luma-dhe-big-basta-behen-prinder-per-here-te-pare-foto-41836" }