Vesa Luma dhe Big Basta shijojnë të djelën e parë e të qenurit prindër

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:31 05-06-2016 Vesa Luma dhe Big Basta shijojnë të djelën e parë e të qenurit prindër

Këngëtarja Vesa Luma e konsideron këtë si të djelën e saj më të bukur. Këngëtarja ka publikuar një foto me bashkëshortin e saj, këngëtarin Big Basta (Geri) dhe duket se çifti janë të kënaqur pasi në jetën e tyre ka vetëm 5 ditë që ka ardhur djali i tyre i parë Lian.

Ndoshta Vesa e konsideron këtë si të dielën më të bukur, ndoshta se është e djela e parë që ajo po e shijon si një nënë e re.

Ndërkohë që këngëtari Big Basta, gjithashtu është lumturuar nga fakti I të qenurit babi. Ai ishte në fundjavë në hapjen e festës së verës në Ksamil, por nuk ka qendruar aty. Menjëherë është nisur drejt Tiranës, pikërisht për të qenë afër djalit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018454074859619
array(1) { ["section"]=> string(76) "vesa-luma-dhe-big-basta-shijojne-te-djelen-e-pare-e-te-qenurit-prinder-42513" }