Vesa Luma, në formë pas lindjes (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:27 26-08-2016 Vesa Luma, në formë pas lindjes  (Foto)

Vesa Luma ka postuar një foto në Instagram me bikini ku ka fotografur gjysmën e fytyrës dhe trupin, duke përfshirë dhe “zogun’.

Vesa  para disa muajsh është bërë nënë për herë të parë, por duket tepër në formë pas shtatzanisë.

vesa.png

 

 

Para disa ditësh këngëtarja ka postuar disa foto me djalin e saj.

vesa_me_djalin_2.pngvesa_me_djalin.png

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019950866699219
array(1) { ["section"]=> string(41) "vesa-luma-ne-forme-pas-lindjes-foto-50906" }