Vesa Luma në një foto të jashtëzakonshme, njeh botën me djalin e saj të sapolindur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:02 01-06-2016 Vesa Luma në një foto të jashtëzakonshme, njeh botën me djalin e saj të sapolindur

Këngëtarja Vesa Luma publikon foton jashtë të zakonshmes, me djalin e saj të sapolindur në gji.

Ajo zbulon për të gjithë se biri i saj quhet Lian.

‘’Ju falenderojmë nga zemra për urimet tuaja! Nuk mund ta përshkruaj me fjalë gëzimin e emocionin më të mirë në botë që po më jep kjo ndjesi e të qenit NËNË!

Falemderit dr. Merita Alushani për kujdesin dhe profesionalizmin e madh dhe gëzuar 1 qershorin gjithë fëmijëve të botës dhe uroj që çdo femër ta përjetojë këtë ndjesi të papërshkrueshme! Me dashuri Vesa, Geri dhe Lian’’, shkruan Vesa.

Këngëtarja nuk zbulon shumë nga tiparet e fëmijës së saj të parë, por nga aq sa shihet, mund të thuhet pa frikë se foshnja ka lindur me shumë flokë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030380964279175
array(1) { ["section"]=> string(87) "vesa-luma-ne-nje-foto-te-jashtezakonshme-njeh-boten-me-djalin-e-saj-te-sapolindur-42095" }