Vesa Luma shtatzënë por ajo as që e ka problem. Rrëmben girat dhe stërvitet fort (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:46 22-03-2016 Vesa Luma shtatzënë por ajo as që e ka problem. Rrëmben girat dhe stërvitet fort (FOTO)

Vesa Luma është shtatzënë. E lumtur ‘’në qiellin e shtatë’’ ajo pret të bëhet nën. Pas martesës me Big Bastën, erdhi edhe lajmi i mirë për çiftin e këngëtarëve.

 Por Vesa as që e ka problem peshën që mund të ketë fituar gjatë këtyre muajve. Këngëtarja rrëmben girat dhe stërvitet fort.

“Miremengjesss.Falemderit Gëzim Humolli per vullnetin dhe ushtrimet e duhura qe na kane mbajte mua dhe bebin shendetshem gjate gjithe ketyre muajve’’, shkruan Vesa, duke falenderuar edhe instruktorin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031898021697998
array(1) { ["section"]=> string(90) "vesa-luma-shtatzene-por-ajo-as-qe-e-ka-problem-rremben-girat-dhe-stervitet-fort-foto-35708" }